Statistici

Taburi primare

Nici un filtru
Răspândirea geografică a punctelor de unde au fost adresate solicitări atat la nivel local cat si la nivel central
0 solicitări Între 1 si 10 solicitări Între 11 si 20 solicitări Peste 20 solicitări
Răspândirea geografică a instituțiilor publice care au fost adresate prin solicitări
0 solicitări Între 1 si 10 solicitări Între 11 si 20 solicitări Peste 20 solicitări
Pentru detalii privind cererile și răspunsurile accesați arhiva la nivel local.
RegiuneSolicitări soluționate în termen de 10 zileSolicitări nesoluționate, dar aflate încă în termenul legal de 30 de zile**Solicitări soluționate în termenul legal de 30 de zile**Solicitări soluționate după termenul de 30 de zileSolicitări nesoluționate după termenul de 30 de zileSolicitări cu răspuns neconform***
Nord Vest143361864
Sud Muntenia1464180848
Vest1391101330
Centru1907601173
Nord Est1020501291
Sud Est Dobrogea8901203528
Sud Vest Oltenia78040851
București - Ilfov73060182
Aceste rezultate fac referire la activitatea decizională din cursul lunii anterioare.
Rezultate extrase Miercuri, Aprilie 26, 2017 - 14:52

*Termenele sunt cele prevăzute de L544/2001, art 7 (1) și de HG123/2002 art. 16 (HG pentru aprobarea normelor metodologice de aplicare a L544/2001) . 

**Solicitările soluționate în termen de 30 de zile sunt în termen legal, însă datorită cadenței lunare a acestei monitorizări, acestea nu pot participa la statisticile, privind aplicarea L52/2003, la nivelul lunii anterioare solicitării.

*** Răspunsul neconform se referă la răspunsul care nu face obiectul întrebărilor din solicitare sau nu conține informații directe privind cele solicitate.