Statistici

Taburi primare

Nici un filtru
Răspândirea geografică a punctelor de unde au fost adresate solicitări atat la nivel local cat si la nivel central
0 solicitări Între 1 si 10 solicitări Între 11 si 20 solicitări Peste 20 solicitări
Răspândirea geografică a instituțiilor publice care au fost adresate prin solicitări
0 solicitări Între 1 si 10 solicitări Între 11 si 20 solicitări Peste 20 solicitări
Pentru detalii privind cererile și răspunsurile accesați arhiva la nivel local.
RegiuneSolicitări soluționate în termen de 10 zileSolicitări nesoluționate, dar aflate încă în termenul legal de 30 de zile**Solicitări soluționate în termenul legal de 30 de zile**Solicitări soluționate după termenul de 30 de zileSolicitări nesoluționate după termenul de 30 de zileSolicitări cu răspuns neconform***
Nord Vest1461061954
Nord Est10510501341
Sud Est Dobrogea9151204028
Sud Muntenia14813181888
Sud Vest Oltenia79940861
Vest1404101360
Centru19120701243
București - Ilfov73160202
Aceste rezultate fac referire la activitatea decizională din cursul lunii anterioare.
Rezultate extrase Duminică, August 20, 2017 - 03:03

*Termenele sunt cele prevăzute de L544/2001, art 7 (1) și de HG123/2002 art. 16 (HG pentru aprobarea normelor metodologice de aplicare a L544/2001) . 

**Solicitările soluționate în termen de 30 de zile sunt în termen legal, însă datorită cadenței lunare a acestei monitorizări, acestea nu pot participa la statisticile, privind aplicarea L52/2003, la nivelul lunii anterioare solicitării.

*** Răspunsul neconform se referă la răspunsul care nu face obiectul întrebărilor din solicitare sau nu conține informații directe privind cele solicitate.